Domácí psí hotel TRVALE UZAVŘENO

Icons-Pawsitive
Lucie a Michal
Pejskům se věnujeme už velmi dlouho, aktivně dočaskujeme a poznáváme různé psí duše už od roku 2009.
Psí hotel Dočaska - zahrada

Nejčastější otázkyMohlo by Vás zajímat...

Kde nás najdete?

Náš domácí psí hotel najdete uprostřed mezi Pardubicemi a Chrudimí v obci Blato (Mikulovice). Více informací najdete v záložce KONTAKTY.

Proč máte v názvu „domácí“ psí hotel a jak to u Vás funguje?

Pejsky ubytováváme u nás doma. V obývacím pokoji, na gauči, v pracovně, v pokojíčku, v posteli… Budou s námi tam, kde zrovna budeme my trávit svůj čas. Myšlenka na psí hotel se zrodila ve chvíli, kdy jsme potřebovali pohlídat naše pejsky a neměli jsme náhodou hlídání v rámci naší blízké rodiny. Zjištění, že jediná alternativa v okolí, je umístění našich mazlíčků do jakéhosi kotce nebo zděné kóje, kde budou 90% dne trávit zavření sami na pelechu, se mi přinejmenším nelíbila. Rozhodli jsme se tedy kromě dočaskování začít poskytovat ještě službu pro ty šťastnější pejsky a to ty, které mají milující a hodné páníčky. S pejsky trávíme čas aktivně, hraním na zahradě, venčením, ale i pasivně při večerním sledování televize. Prostě tak, jak jsou zvyklí z domu! Za hezkého počasí mají pejskové volný přístup z obývacího pokoje na velkou travnatou zahradu.

Kdo Vám pejska bude hlídat?

Část informací o nás najdete také na vedlejší záložce DOČASNÁ PÉČE. Jsme mladý pár Lucie a Michal. Pejskům se věnujeme už velmi dlouho, aktivně dočaskujeme a poznáváme různé psí duše už od roku 2009. Zkušenosti s různými plemeny i povahami máme velmi bohaté. Troufám si říct, že nám Váš pejsek nepředvede vůbec nic, co bychom ještě nezažili a s čím bychom si neporadili! Nemáme zapotřebí si na Vašem pejskovi honit triko, převychovávat ho, drilovat a podobně. Nikomu nebudeme dávat nevyžádané rady. Často se nám však stává, že někdo potřebuje s něčím poradit a je si vědom našich kynologických zkušenosti, a proto se nebojte zeptat, když budete potřebovat s něčím u Vašeho pejska pomoci. Provozování domácího psího hotelu není náš hlavní zdroj obživy, jelikož se věnujeme také podnikání např. v realitách. Z tohoto důvodu nepotřebujeme a nemáme v péči současně nikdy desítky pejsků jako v ostatních zařízeních, kde jsou na zisku z této činnosti závislí. Více informací najdete v záložce KONTAKTY.

Jakou máte kapacitu hotelu?

Vzhledem k tomu, jakým způsobem náš domácí psí hotel provozujeme, máme velmi omezený počet míst. Maximální počet pejsků na hotelu je 5! Je to z toho důvodu, že nám nejde o maximální zisk z této činnosti, ale o maximální pohodlí pejsků. Pokud máme zrovna na hotelu pejska, který potřebuje speciální režim a péči, tak se počet míst na hotelu automaticky ještě snižuje.

Co když můj pejsek nesnese další zvířata?

I na tuto variantu jsme samozřejmě připraveni. Pokud si myslíte, že bude pro Vašeho pejska lepší (nebo v zájmu pohody ostatních), aby nebyl součástí psí smečky, tak máme k dispozici samostatný pokojíček. Přijetím takového pejska automaticky snižujeme kapacitu hotelu a již další pejsky nepřijímáme, abychom se mohli věnovat maximálně dvěma/třem smečkám/jednotlivcům.

Jaké jsou podmínky přijetí pejska na hotel?

Ze zřejmých důvodu ubytujeme pouze pejsky očkované, bez příznaků infekčních onemocnění, vnějších i vnitřních parazitů. Ostatní zdravotní a psychické indispozice jsou na konkrétní domluvě.

Co mám pejskovi vzít s sebou?

Léky, krmení, rozpis časů a dávkování krmení napsané se jménem pejska na papírku. Očkovací průkaz. Podle vlastního uvážení, můžete vzít pejskovi s sebou jeho pelíšek/deku, hračky, vodítko – nic z toho ovšem není potřeba, všeho máme dostatek k dispozici a většinou stejně pejskové zaujímají pozice na gauči nebo v posteli…

Kolik to stojí?

Cena ubytování pejska se pohybuje mezi 300-600,- Kč / den. Konkrétní rozpis cen najdete v sekci CENÍK.

Fotogalerie

https://psihotel-docaska.cz/wp-content/uploads/2019/07/hero_image_04.png
https://psihotel-docaska.cz/wp-content/uploads/2019/08/butterfly.png

Jednání bylo naprosto seriózní, paní má evidentně k pejskům skvělý vztah a dokáže přesně pojmenovat, co potřebují. Fenku Missi máme z této Dočasky již 2 roky a jsme moc rádi, že jsme se našli.

IVA H.

Moc Vám děkujeme za našeho Dieslika! Přejeme Vám trpěni, lásky a hodně dobrých lidi!

LUDMILA T.

Držíme havinkom packy. Ste super

JOJKA D.